LETNÝ BASKETBALOVÝ KEMP PATRIOT

Milí hráči, rodičia a športovci. Pripravili sme pre vás jedinečný basketbalový kemp je určený pre všetkých hráčov/hráčky kategórie U10 až U15. Nezáleží, či si skúsený/á basketbalista alebo úplný začiatočník, dôležité je že sa chceš ďalej rozvíjať, zdokonaľovať a zažiť kopec zábavy. Šport je drina, ale najmä nesmierna zábava!

Termín: 15. – 19. júla 2024, registrácia možná do 31. marca 2024

PRIHLÁŠKA

Patriot kemp bude mať formu týždenného alebo denného tábora a je určený všetkým mladým hráčom/hráčkam, ktorí chcú pracovať na správnej basketbalovej technike, naučiť sa nové zručnosti, získať kultúrne, tímové a športové zážitky.

Okrem tréningov pripravujeme aj individuálne súťaže, výlety, voľno-časové aktivity, večernú opekačku, večerné premietanie na hrade a ďalšie. Všetky tieto mimotréningové aktivity sú určené aj pre denných aj pre týždenných kemperov. Počas celého dňa a noci sa o deti stará odborný pedagogický dozor (noc platí pre týždenných kemperov).

Tréningy budú prebiehať pod dohľadom skúsených a úspešných basketbalových trénerov v dvoch atraktívnych basketbalových stánkoch v Leviciach – DOM ŠPORTU a ŠPORTOVÁ HALA, ktoré spĺňajú všetky atribúty na kvalitný a motivačný tréning pre deti.

Tréningový program:

Tréningového plán budú realizovať tréneri s ohľadom na vekové kategórie a zručnosti hráčov ktorí budú rozdelení do príslušných kategórií. Tréningy budú zamerané na rozvoj basketbalových zručností a všestrannú kondíciu. A samozrejme nezabúdame ani na zábavu, počas celého týždňa deti čakajú aj súťaže, ktoré podporia ich zdravú motiváciu a súťaživosť v kolektíve. Deti čakajú aj prekvapenia v podobe hráčskych návštev mužských reprezentantov SR počas tréningov.

Stravovanie:

Stravovanie nám zabezpečuje reštaurácia Quatro v blízkosti športových telocviční. Samozrejmosťou je pitný režim a ovocie počas dňa. Denný kemp – desiata, obed, olovrant. Týždenný kemp – raňajky, desiata, obed, olovrant, večera.

Ubytovanie:

Ubytovanie je zabezpečené na internáte Obchodnej akdémie Levice. Preprava detí na tréningy a z tréningov ako aj stály dozor zabezpečený. Nástup v nedeľu 14. júla 2024, odchod v piatok 19. júla 2024.

Cena:

Týždenná forma 280€ – týždenná forma tábora s ubytovaním a plnou penziou (záloha 150€ do 31. marca 2024 + 130€ pri nástupe)

Denná forma 150€ – denná forma tábora bez ubytovania /strava desiata, obed, olovrant/ (záloha 90€ do 31. marca 2024 + 60€ pri nástupe)

Možnosť uplatniť rekreačný poukaz u zamestnávateľa

V cene je zahrnuté:

 • stravovanie plná penzia – týždenná forma, pol penzia – denná forma
 • ubytovanie (týždenná forma)
 • celodenný tréningový program s kvalifikovanými trénermi a hráčmi extraligy
 • kondičné / atletické tréningy s atletickým trénerom
 • pitný režim
 • kempové tričko
 • ceny do súťaží
 • celodenný dohľad nad účastníkmi kempu s odborným pedagogickým dozorom
 • voľnočasové aktivity počas večerov (opekačka, výlet do bažantnice, amfiteáter na hrade, futbal)
 • fotenie

Dôležité informácie:

 1. počet detí v kempe je obmedzený (max 60)
 2. prednosť v rámci obsadenia kempu majú hráči ŠBK Junior Levice
 3. zmena programu vyhradená 

V prípade zrušenia pobytu alebo účasti si organizátor uplatňuje nasledovné storno poplatky z ceny tábora:

 • zrušenie pobytu 30 dní vopred – 0% – storno poplatok
 • zrušenie pobytu 20 dní vopred – 10% – storno poplatok
 • zrušenie pobytu 15 dní vopred – 20% – storno poplatok
 • zrušenie pobytu 5 dní vopred – 30% – storno poplatok

O zrušení pobytu nás prosím vždy informujte mailom na mailové adresy: jan.frana@sbkjunior.sk a marek.cukovic@sbkjunior.sk

Ako potvrdenie účasti na kempe Vás žiadame o uhradenie zálohy hráčskeho príspevku na účet: 4007940845/7500 ČSOB a.s; IBAN: SK63 7500 0000 0040 0794 0845  správa pre prijímateľa: „kemp patriot – meno a priezvisko hráča“

Termín: 15. – 19. júla 2024, registrácia možná do 31. marca 2024

PRIHLÁŠKA