SPP PATRIOTI MINICUP, 2. ROČNÍK

V priebehu celej sezóny nezastaviteľne pracujeme na tom, aby sa náš klub zlepšoval a posúval vpred. Aby sa vaše deti s radosťou zúčastňovali tréningového procesu, zápasov a zlepšovali sa po športovej stránke. Preto sme si tentoraz pre kategóriu U11 pripravili druhý ročník turnaja SPP Patrioti Minicup 2024, ktorého prví ročník poznáte z minulej sezóny ako Minicup 2023. Druhý ročník turnaja sa uskutoční v dňoch 8. – 9. júna 2024 na našej domovskej základnej škole, 6. ZŠ Saratovská 85.

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo uspieť a získať tak grant z nadácie SPP Športuj aj TY na podporu tohto pomaly tradičného turnaju! Neustále makáme na budovaní partnerstiev, v opačnom prípade by sme na takéto podujatia ako klub prostriedky nemali. Organizácia takéhoto turnaju zaberie veľa času, energie a najmä spomínaných prostriedkov“ dodáva Ján Fraňa, organizátor turnaju. Tak ako minulú sezónu nám nadácia poskytla príspevok na nákup tréningových pomôcok, tak tento rok nám poskytli príspevok na organizovanie turnaja SPP Patrioti Minicup 2024, vďaka čomu môžeme zabezpečiť kvalitné zázemie pre všetkých hráčov, trénerov aj rozhodcov.

Pozvanie na turnaj tento rok prijali tímy BKM SPU Nitra, MBK Karlovka Bratislava, Levy Senec a MBK Victoria Žilina – samozrejme my ako domáci tím. Pre žiadneho nášho hráča účasť na turnaji nie je samozrejmosť, dúfame že sa chalani o nomináciu na turnaj pobijú v správnom slova zmysle a tréneri vyberú tých najlepších, ktorí budú náš klub reprezentovať. „Formát turnaju zostáva nezmenený, osvedčil sa nám aj minulý rok, preto do neho zasahovať nebudeme. Počas dvoch dní tímy odohrajú zápasy medzi sebou a následne tabuľka rozhodne o umiestnení na základe získaných bodov a skóre,“ približuje Marek Čukovič, organizátor turnaju.

Pre všetky tímy máme pripravené vecné ceny, ocenenia pre najlepších hráčov jednotlivých tímov ako aj medaily a diplomy. Veríme, že atmosféra sa minimálne vyrovná tej minulej a vytvoríme tak chalanom skvelú kulisu na hodnotné výkony.

Touto cestou sa chceme poďakovať v prvom rade nadácií SPP Športuj aj TY! ktorá turnaj podporila a s hrdosťou nesie jej názov. Samozrejme ďakujeme aj ostatným partnerom, ktorí celoročne podporujú náš klub a bez ich pomoci a podpory by sme nevedeli fungovať.

LEVICE DO TOHO!

ROZPIS ZÁPASOV:

sobota, 8. jún 2024

09:00 / Levice – Nitra
10:30 / Karlovka – Žilina
12:00 / Levice – Senec
13:30 / Karlovka – Nitra
15:00 / Žilina – Senec
16:30 / Levice – Karlovka

nedeľa, 9. jún 2024

09:00 / Žilina – Nitra
10:30 / Nitra – Senec
12:00 / Levice – Žilina
13:30 / Karlovka – Senec
15:00 / vyhodnotenie