MAREK JURÍK SA PO TROCH ROKOCH VRACIA DO ŠBK JUNIOR LEVICE

Výkonný výbor definoval stratégiu pre naplnenie vízie na najbližších 5 rokov. Kľúčovou úlohou je zvýšiť kvantitu detí v najmenšich kategóriách a tiež kvalitu tréningového procesu, preto na túto úlohu angažoval Mareka Juríka. Ten ju bude plniť v spolupráci s ostatnými trénermi a asistentmi trénerov, ktorých predstavíme v priebehu augusta.

Marek Jurík sa po troch rokoch vracia do ŠBK Junior Levice ako hlavný tréner najmladších vekových kategórii U10, U11 a U13. V novej sezóne 2023/24 bude tiež jeho činnosť zameraná aj do vedenia prípravky a krúžkovej činnosti na viacerých základných školách v okrese Levice,” hovorí Gabriel Sirotňák, prezident klubu.” “Impulz k opätovnej spolupráci vzišiel z obidvoch strán,” dodal Sirotňák.

Tí, ktorí Mareka Juríka nepoznáte, je bývalý extraligový hráč dnešného klubu Patrioti Levice. Taktiež mládežnícky tréner s niekoľkoročnou praxou v rámci klubu ŠBK Junior Levice, kde dosiahol štyri tituly majstra Slovenskej republiky v kategóriách U15, U17 a U19. Posledné dva roky bol trénerom mládeže klubu Piešťanské Čajky. Má tiež skúsenosti ako tréner Slovenskej reprezentácie chlapcov v kategórii U18 a ako asistent trénera reprezentácie žien v kategórii U20.

V rámci mesiacov júl a august, by rád ponúkol individuálne tréningy, ktoré si môžte dohodnúť na tel.: +421 905 206 055, cena tréningu bude dohodou.

Tešíme sa na novú sezónu.